Polar FIAH-0021-Z14A 2,1 kW kazettás fan-coil légráccsal (590x590), 4 csöves
Polar FIAH-0021-Z14A kazettás fan-coil
·       kazettás;
·       légráccsal (590x590mm);
·       4 csöves kivitel;
·       hűtő teljesítmény (magas): 2,03kW;
·       fűtő teljesítmény (magas): 1,62kW.
db
Termék tulajdonságok:
·       a 4-utas elosztásnak köszönhetően egységes hőmérséklet eloszlás biztosítható a helyiségben;
·       a lapos kialakítás lehetővé teszi a szűkös telepítési helyen való beépítést, amihez akár 250 mm elegendő;
·       könnyű telepítés, alacsony beépítési költség;
·       automatikus legyező funkció;
·       csendes üzem;
·       nagy emelőmagasságú kondenzvíz szivattyú (750mm);
·       úszókapcsoló akadályozza meg a túlfolyást;
·       a kültéri friss levegő beszívásával javítható a levegő minőség;
·       kiegészítő csatornával biztosítható az egyenletes levegőáramlás beltéren;
·       manuálisan leereszthető a tálcában lévő maradékvíz;
·       „C” típusú hőcserélő;
·       kényelmesen elvégezhető beüzemelés és karbantartás a süllyesztett kezelőpult segítségével;
·       a 014, 021 és 028 típusú egységek 590x590 mm-es befoglaló mérete lehetővé teszi a szabványos mennyezeti nyílásba történő beszerelést;
·       opcionális 4-csöves rendszer.
Műszaki paraméterek:
·       áramellátás: 220V/50Hz/1Ph;
·       hangnyomás: 39dB(A);
·       hűtő teljesítmény (kW): 2,03kW;
·       fűtő teljesítmény (kW): 1,62kW;
·       fan-coil egység súlya (kg): 18,5kg;
·       dekor panel súlya (kg): 2,5kg;
·       fan-coil méret (mm): 593×593×270mm;
·       dekor panel méret (mm): 650x650x45mm.