Polar FIDH-0045-Z12A 4,5 kW légcsatornázható fan-coil, 2 csöves kivitel
Polar FIDH-0045-Z12A légcsatornázható fan-coil
·       légcsatornázható;
·       2 csöves kivitel;
·       hűtő teljesítmény (magas): 4,50kW;
·       fűtő teljesítmény (magas): 6,75kW.