Polar FIDH-0045-Z14A 4,5 kW légcsatornázható fan-coil, 4 csöves kivitel
Polar FIDH-0045-Z14A légcsatornázható fan-coil
·       légcsatornázható;
·       4 csöves kivitel;
·       hűtő teljesítmény (magas): 4,50kW;
·       fűtő teljesítmény (magas): 3,24kW.
Termék tulajdonságok:
·       ventilátor;
·       kondenzvíz gyűjtő tálca;
·       hőcserélő;
·       integrált modellek;
·       magas hatásfok.
Műszaki paraméterek:
·       áramellátás: 220V/50Hz/1Ph;
·       hangnyomás 12Pa/30Pa: 40/45dB(A);
·       hűtő teljesítmény (kW): 4,50kW;
·       fűtő teljesítmény (kW): 3,24kW;
·       fan-coil egység súlya (kg): 23,7kg;
·       fan-coil méret (mm): 1080×482×235mm.