Polar FIDH-0108-Z12A 10,8 kW légcsatornázható fan-coil, 2 csöves kivitel
Polar FIDH-0108-Z12A légcsatornázható fan-coil
·       légcsatornázható;
·       2 csöves kivitel;
·       hűtő teljesítmény (magas): 10,8kW;
·       fűtő teljesítmény (magas): 16,2kW.
Termék tulajdonságok:
·       ventilátor;
·       kondenzvíz gyűjtő tálca;
·       hőcserélő;
·       integrált modellek;
·       magas hatásfok.
Műszaki paraméterek:
·       áramellátás: 220V/50Hz/1Ph;
·       hangnyomás 12Pa/30Pa: 46/52dB(A);
·       hűtő teljesítmény (kW): 10,8kW;
·       fűtő teljesítmény (kW): 16,2kW;
·       fan-coil egység súlya (kg): 40,0kg;
·       fan-coil méret (mm): 1915×482×235mm.