Polar FIEH-0036-Z12A 3,6 kW parapet, mennyezeti fan-coil, 2 csöves kivitel
Polar FIEH-0036-Z12A parapet fan-coil
·       parapet-mennyezeti;
·       láb nélkül;
·       homlok szívóráccsal;
·       2 csöves kivitel;
·       hűtő teljesítmény (magas): 3,60kW;
·       fűtő teljesítmény (magas): 5,40kW.
Termék tulajdonságok:
·       univerzális kivitel, függőleges vagy vízszintesen telepíthető;
·       klasszikus és elegáns kivitel;
·       szabadon cserélhető bal-jobb vízbekötés.
Műszaki paraméterek:
·       áramellátás: 220V/50Hz/1Ph;
·       hangnyomás: 41dB(A);
·       hűtő teljesítmény (kW): 3,60kW;
·       fűtő teljesítmény (kW): 5,40kW;
·       fan-coil egység súlya (kg): 25,5kg;
·       fan-coil méret (mm): 1058×496×250mm.