Polar FIEH-0090-Z14A 9,0 kW parapet, mennyezeti fan-coil, 4 csöves kivitel
Polar FIEH-0090-Z14A parapet fan-coil
·       parapet-mennyezeti;
·       láb nélkül;
·       homlok szívóráccsal;
·       4 csöves kivitel;
·       hűtő teljesítmény (magas): 9,00kW;
·       fűtő teljesítmény (magas): 6,48kW.
Termék tulajdonságok:
·       univerzális kivitel, függőleges vagy vízszintesen telepíthető;
·       klasszikus és elegáns kivitel;
·       szabadon cserélhető bal-jobb vízbekötés.
Műszaki paraméterek:
·       áramellátás: 220V/50Hz/1Ph;
·       hangnyomás: 48dB(A);
·       hűtő teljesítmény (kW): 9,00kW;
·       fűtő teljesítmény (kW): 6,48kW;
·       fan-coil egység súlya (kg): 46,0kg;
·       fan-coil méret (mm): 1758×496×250mm.